Pomůžeme Vám získat kvalitní zaměstnání
a vždy spolupracujeme s nejlepšími zaměstnavateli v regionu.

Jsme společností s dobrým personálním i materiálním zázemím.

Máme širokou síť recruiterů

Náborový marketing se týká strategií a taktik, které organizace používá k nalezení, zapojení a péči o kandidáty před tím, než se ucházejí o práci. V tomto oboru máme síť specialistů zaměřujících se na jednotlivé země původu našich uchazečů o zaměstnání.

Zajišťujeme pro Vás administrativu

O administrativní i legislativní stránku věci se s námi nemusíte starat, ať už jako uchazeč o zaměstnání či zaměstnavatel. Náš administrativní tým přijde s řešením, které je vždy na míru právě pro Vás.

Nejlepší ubytování oproti konkurenci

Pro naše zaměstnance nabízíme nadstandardní ubytování v centru Plzně. Nově zrekonstruované ubytovny disponují lokalitou, moderním vybavením i kuřárnami. Zařízení se nacházejí v bezprostřední blízkosti hromadné veřejné dopravy.

Jaké poskytujeme služby?

Naše zaměření v rámci možných aktivit na trhu práce se postupně vyvíjelo od prostého recruitmentu, zprostředkování nabídky volných míst a poptávky po nich, přes zajišťování dopravy pro potřeby zaměstnavatelů i zaměstnanců až k nabízení kvalitního, čím dále sofistikovanějšího outsourcingu.

Ubytování

Doprava

Zálohy na mzdu

Recruitment

Vyřízení legislativy

Právní pomoc

Kvalitní práce

Jazykové kurzy

Co od nás můžete očekávat?

Jsme specialisté v oblasti recruitmentu. Zajistíme Vám práci i bydlení. Cizí jazyk pro nás není bariérou. Neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám pomůžeme.

Spolupracujeme s:

Máte zájem o práci či spolupráci?

Zavolejte na bezplatnou linku +420 800 128 128

Naši klienti o nás říkají

Často kladené dotazy (FAQ)

Ubytování zdarma není. Částky za ubytování se pohybují od 100 do 150 Kč za noc. Celkovou částku za měsíc Vám následně strháváme z platu.
U některých nabídek práce je výpis trestního rejstříku vyžadován, u většiny však ne.
Doprava je zajištěna pouze u nabídek práce mimo dosah našich ubytoven, mimo město. V případě že je možnost využívat veřejnou městskou dopravu, dopravujete se samy. Některé podniky dokonce proplácejí vlastní dopravu.
Zálohy se u nás vyplácí jednou týdně. V případě že potřebujete zálohu, nahlásíte na začátku týdne požadovanou výši zálohy svému koornidátorovi, který Vám ji koncem týdne vyplatí. Standardně máte nárok na 1000 Kč týdně, ale vše se odvýjí od Vaší pracovitosti a spolehlivosti.